Naše firma se postupně rozvíjí již přes 10 let. Co zpočátku začalo jako příležitostné víkendové hobby, se rozrostlo v plnohodnotnou profesionální pracovní činnost. Naší dílnu naleznete v moderních prostorách průmyslového areálu Technimat v Horních Počernicích v Praze. Úzce spolupracujeme s firmou High performance parts, která nabízí široký výběr dílů pro racing, tuning, styling a motorsport.

     Evolution Cars znamená v překladu evoluce neboli nový vývoj, my se snažíme tento směr uplatňovat ve světě automobilů a děláme vše pro to, abychom naplnili skutečný význam našeho názvu. Neustále se proto snažíme předehnat dnešní dobu a vymýšlet nové věci, nové techniky a technologie při úpravách automobilů. Slova jako všední, obyčejný, sériový, normální pro nás zkrátka neplatí a tak je ani nevyslovujeme, ani nepoužíváme.

     V Evolution Cars znamená každá zakázka originál. Nemáme žádné formy, žádné šablony, které bychom znovu použili pro někoho jiného. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a uděláme vše pro to, abychom uskutečnili Vaše sny, představy a všechna Vaše přání!

     Máte svého plechového miláčka, na kterém jsou již znát léta provozu? Nechcete se vzdát svého auta, ale přemýšlíte o změně? Pak jsme tu přesně pro Vás. Nabízíme Vám originální styling, zakázkovou výrobu nebo úpravu přesně na míru Vašemu vozu, instalace audio-video komponent, tuning a úpravu motoru. Samozřejmostí jsou poradenství, grafické zpracování a také konzultace.

....Splňte si své sny a fantazie. Buďte originální, jedineční. Buďte od Evolution Cars!